Načítám...
iServis.eu, 2019

Servis nebo muzeum?

Jeden z prvních projektů byla firma iServis České Budějovice, která se zaměřuje na kompletní servis produktů slavné společnosti Apple a také prodej příslušenství ke každému jablíčku. To co nás příjemně těší, jsou staré počítače Apple Macintosh které si můžete prohlédnout v prostorách prodejny a vyslechnout si něco málo o historii přímo od majitele.

Teď však k projektu, cílem této spolupráce byl udělat jednoduchý přehledný web, na kterém zákazníci najdou vše, co potřebují. Co se týče barev, prostory firmy jsou lazeny v bílo-zelené kombinaci a u té jsme také skončili. Na hlavní stránku jsme přidali poutavé foto, včetně stěžejních informací pro zákazníky. Řekli jsme si, že lidé co hledají servis, zajímá hlavně cena a kontaktní údaje. Proto v menu nalezneme pouze kontakt a ceník, který je zpracovaný v tabulce, shrnující ceny nejčastějších problémů a závad. Tabulku jsme zvolili pro největší přehlednost.

Sbírat staré Apple počítače a příslušenství jsem začal již v 16 letech. Všechny peníze z různých brigád jsem tehdy investoval do počítačů. Nyní mám skoro 200 kousků.

Postarali jsme se také o zlepšení vyhledávání firmy pomocí nastavení klíčových slov a navrhli i prezentování stránky na sociálních sítích. Úspěch jsme zaznamenali nejen díky spokojenosti firmy, ale také ve formě nárůstu návštěvnosti webových stránek za první týden na šestinásobek.