Načítám...
lidoop.com, 2019

Lidoop, oblečení z jižních Čech

Lidoop clothing je projekt jednoho mladého podnikatele, který přišel na trh s s originálního designem oblečení, které zaujme, líbí se, ale je také přátelské k přírodě. Oblečení tohoto mladíka šetří naši planetu, je vyrobeno ze 100% biobavlny a to se nám líbí.

JSME SPJATI S PŘÍRODOU. Naše trička jsou ze 100% biobavlny, splňující nejvyšší podmínky GOTS.

Avšak neměl zpracované webové stránky a všichni jistě víme, jak jsou webové stránky v dnešní době důležité. Proto jsme se s majitele Lidoop clothing sešli. On sám měl již připravenou vizi, jak by jeho online portfolio mělo vypadat. My jsme až na pár maličkostí souhlasili a připravili návrh webu, který později ten týden byl schválen.

Webovou stránku jsme zasadili do jednoduchého bílo-černého kontrastu, který úžasně ladil s fotkami, které byly vybrány z poslední sezónní kolekce, které Lidoop clothing vytvořil. Místo sáhodlouhého textu, ze kterém by se čtenář akorát otrávil, jsme vyzdvyhli 3 přednosti, které jasně definují značku Lidoop.

Dále jsme se zaměřili i na marketing, protože k čemu je web, když ho nikdo nenavštěvuje. Vyřešili jsme kdo bude prvotní objekt, na který cílíme, přidávání příspěvků a spoustu dalších věcí spjaté s kvalitní kampaní. Obě strany byly s touto spoluprací více než spokojené. Důkazem toho může být například to, že 10 dní po spuštění webových stránek se vyprodala veškerá zásoba sezónní kolekce.